„Czwarty Wymiar” w Stirling

Podajemy do wiadomości, że aż do odwołania zawieszamy nasze środowe, STACJONARNE spotkania.

Ma to związek z kryzysem spowodowanym koronawirusem COVID-19 (SARS-CoV-2).

Informujemy, że od środy to jest od dnia 18 marca 2020 zmieniamy formułę naszych spotkań.

BĘDZIEMY SPOTYKAĆ SIĘ ON-LINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA SKYPE.

Adres Skype: Bezpieczny Port

Spotkania będą rozpoczynać się od godziny 19.00 i będą trwać do 20.15.

Po godzinie 20.15 będzie czas na spotkanie sumienia grupy.

DODATKOWE SUGESTIE I INFORMACJE:

Należy zwrócić uwagę, że czas, który podajemy jest czasem lokalnym, obowiązującym w strefie czasowej w Greenwich, Wielka Brytania.

Proszę pamiętać, że zmiana czasu z zimowego na letni w 2020 r. przypada na noc z 29 na 30 marca 2019 O godz. 2:00 należy przestawić wskazówki zegara na 3:00.

Aby dołączyć, musisz pobrać Skype na urządzenie

Mityng on-line jest otwarty dla wszystkich AA, którzy (według Tradycji Trzeciej) pragną nie pić. Przyjaciele i rodzina AA są również mile widziani.

ZANIM ODBĘDZIESZ SPOTKANIE:

Jeśli chcesz dołączyć, wyślij prośbę o dołączenie do Bezpieczny Port na Skype z dużym wyprzedzeniem, przed pierwszym spotkaniem, wspominając, że chcesz dołączyć do naszych spotkań. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi zadzwoń bezpośrednio. Jeśli i to zawiedzie napisz na nasz email: 4wymiar.aa@gmail.com

Dodaj Bezpieczny Port jako kontakt Skype. Nie musisz co tydzień składać nowej prośby; członkostwo jest nabyte, chyba że poprosisz o usunięcie z listy.

SPOTKANIE

Bądź na Skype 10 minut przed spotkaniem i wyślij wiadomość Skype z napisem „dołącz” do Bezpieczny Port. Proszę nie dzwonić. Host technologii zadzwoni do Ciebie wkrótce po wysłaniu wiadomości „dołącz”. Zaleca się korzystanie z zestawu słuchawkowego z mikrofonem, aby zmniejszyć hałas w tle. Wycisz mikrofon, gdy nie mówisz – nie zabierasz głosu. WYŁĄCZ WIDEO aby wzmocnić połączenie, wyłącz wszystkie inne aplikacje internetowe na dowolnym urządzeniu, z którego korzystasz podczas spotkania.

Celem środowych spotkań jest nauczenie się bądź pogłębienie stosowania 12 Kroków według Wielkiej Księgi. Używamy formatu pytania / odpowiedzi / komentarza, który prowadzi nas przez po WK, akapit po akapicie. szukając „wyraźnych wskazówek” autorów programu AA. Celem pytań jest „spokojne rozeznanie”, aby pomóc nam skoncentrować się na każdym zdaniu, a czasem na każdym słowie w zdaniu. Odpowiedzią na pytanie jest po prostu przeczytanie następnego zdania z Księgi lub części zdania w niektórych przypadkach. Aby to poznanie było możliwe prowadzący mityng poprowadzi nas przez każdy akapit Wielkiej Księgi. W ramach spikerek, przewiduje się korzystanie z Historii Osobistych umieszczonych w czwartym wydaniu WK.

Prosi się o przygotowanie Wielkiej Księgi wydanie 4 z 2018 roku.

W przypadku trudności proszę pisać na adres e-mail: 4wymiar.aa@gmail.com

Pogody ducha!